POZNAJ NAS

Kto tworzy SPB Polska?

SPB Polska tworzy i zarządza innowacyjnymi produktami dedykowanymi dla rynku ubezpieczeń. Stale poszukujemy nowych rozwiązań, adaptujemy się do nowych trendów i ciągle rozwijamy naszą ofertę, by w pełni zaspokoić oczekiwania Klientów.

SPB to firma rodzinna, która jest obecna na 16 rynkach w Europie. Nasza centrala znajduje się w Francji, gdzie opracowywane są innowacyjne oferty produktów ubezpieczeniowych. Rozwiązania które oferujemy są dedykowane do wszystkich produktów codziennego użytku od środków płatniczych przez sprzęt AGD po smartfony. W całej grupie SPB pracuje ponad 1200 osób.

50
milionów
Klientów
56 
lat doświadczenia
12
milionów
napraw
11
lat w Polsce

Zespół zarządzający działaniami SPB w Polsce

Jesteśmy dla Ciebie! Poznaj bliżej nas zespół i skontaktuj się z nami już dziś

Tomasz Ilczuk

Managing Director

Jacek Wakulski

Head of Affinity Sales Department

Arkadiusz Karasiński

IT Director

Historia

 • Rebranding Save

 • Zakup Point Service Mobiles (Francja)

 • Otwarcie SPB Deutschland

 • Zakup d’O2M

 • Otwarcie SPB Polska, SPB ISC (Tunisie), Zakup AVI International

 • Otwarcie SPB Italia

 • Jean-Marie Guian dołącza do SPB
  Otwarcie SPB Ibérica

 • Początek SPB

 • Szczegóły
  Pokaż wszystko

Nasza historia

Nasza misja to nieustanne wprowadzanie zmian, by polepszyć życie każdego człowieka. Nasze produkty służą każdemu dbając o bezpieczeństwo użytkowanych sprzętów

Dominique Guian, zapalony przedsiębiorca i prawdziwy pionier, wpadł na oryginalny pomysł oferowania oddziałom banków ubezpieczeń, aby poszerzyć ich ofertę i zatrzymać klientów. W ten sposób w roku 1965 powstało SPB.

Od tego czasu firma nieustannie wprowadza innowacje, aby nadążać za zmianami trendów konsumenckich i dostarczać przedsiębiorstwom oferty ubezpieczeniowe, które wzbogacają proces zakupu ich produktów.

W 1995 roku Jean-Marie Guian dołączył do SPB i przyspieszył jej rozwój, dokonując ponad dwudziestu przejęć. SPB rozwija się w Europie w telekomunikacji, dystrybucji i handlu elektronicznym, energii i mobilności. SPB kończy swoją działalność naprawą, regeneracją i recyklingiem produktów.

Dolącz do nas

Czekamy na Ciebie! Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespoły skontaktuj się z nami lub sprawdź dostępne oferty pracy.