Nasze doświadczenie • Satysfakcja klienta

Satysfakcja Klienta

Zadowolenie klienta jest naszym priorytetem przy wdrażaniu i zarządzaniu programami ubezpieczeniowymi.

SPB wyróżnia się specjalistyczną wiedzą w zakresie marketingu i doświadczenia klienta. Na te aspekty kładziemy największy nacisk podczas wdrażania i zarządzania naszymi programami.

 
 
 

Zadowolenie Twoich klientów jest naszym priorytetem

Tworzymy i rozwijamy ścieżki klienta dostosowane do potrzeb Twoich klientów:  aplikacje mobilne, konta klienta, podpis elektroniczny, chatbot. Nasi pracownicy są do ich dyspozycji. Zadowolony klient, którego potrzeby są spełniane w prosty i szybki sposób i który kontaktuje się z naszymi menedżerami poprzez wybrane przez siebie kanały (telefon, e-mail, sms, chat itd.), będzie tym bardziej lojalny wobec Twojej marki.

 

Mierzymy satysfakcję Twoich klientów poprzez monitorowanie wskaźników (Net Promoter Score, Customer Effort Score, Customer Satisfaction). Dzięki gromadzeniu i analizowaniu informacji ilościowych i jakościowych oraz prowadzeniu ukierunkowanych badań możemy stale poprawiać doświadczenia klientów we wszystkich kanałach interakcji z ubezpieczonymi. Badania ścieżek klienta (Customer Journey Mapping, tajemniczy klient) umożliwia nam identyfikację najlepszych praktyk i tworzenie skutecznych standardów.

Ciągłe doskonalenie doświadczenia klienta

 

Optymalizacja czytelności i zrozumienia gwarancji

Jakość doświadczenia klienta jest jednym z kluczowych czynników przy wdrażaniu ubezpieczeń zintegrowanych. W oparciu o opinie użytkowników i rozwój technologiczny proponujemy udoskonalanie oferowanych produktów w celu zwiększenia satysfakcji klientów. Nasza wiedza z zakresu ubezpieczeń pozwala nam na poprawę czytelności gwarancji ubezpieczeniowych, dzięki czemu stają się one bardziej zrozumiałe, co przekłada się na lepsze doświadczenia klienta.