Nasze doświadczenie • Omnichannel

Omnichannel

Dzięki naszej strategii marketingowej obejmujące wszystkie kanały sprzedaży możesz powierzyć nam całość lub część dystrybucji ofert ubezpieczeniowych.

Możesz przekazać nam całość lub część dystrybucji rozwiązań ubezpieczeniowych, dzięki czemu skoncentrujesz się na swojej głównej działalności.

 
 
 

Zwiększanie wskaźników przywiązania i utrzymania klientów

Poza zarządzaniem umowami i roszczeniami SPB pomaga zwiększyć wskaźniki przywiązania i utrzymania klientów poprzez dystrybucję omnichannel. Omnichannel to strategia dystrybucji i sprzedaży produktów, która wykorzystuje różne kanały, zarówno cyfrowe, jak i fizyczne, w sposób całkowicie połączony, w celu zaoferowania klientowi globalnego, ujednoliconego, bezproblemowego doświadczenia.

 

Oferujemy zaprojektowanie i zarządzanie omnichannelową ścieżką dystrybucji produktów ubezpieczeniowych i usług powiązanych (assistance, naprawy itp.) poprzez różne kanały (fizyczny, cyfrowy, telefoniczny itp.), w celu generowania dodatkowej sprzedaży i sprzedaży krzyżowej (poprzez konto klienta online, w momencie zgłoszenia szkody, itp.) oraz prowadzenia kampanii follow-up przez e-mail, SMS i telefon. Pomożemy Ci w działaniach retencyjnych w celu utrzymania portfela ubezpieczonych.

Generowanie sprzedaży dodatkowej i krzyżowej

 

Tworzenie scenariuszy, automatyzowanie i mierzenie działań marketingowych

Nasze zespoły projektują kampanie omnichannel w oparciu o rozwiązania marketing automation, które pozwalają na tworzenie scenariuszy, automatyzowanie i mierzenie wpływu działań marketingowych w oparciu o tabele monitorowania efektywności. Posiadamy call center w zakresie rozmów wychodzących i przychodzących z telekonsultantami w Warszawie.