Nasze doświadczenie • Ubezpieczenie affinity

Ubezpieczenie Affinity

Ubezpieczenie zintegrowane niezależnie od wielkości firmy i branży. Umożliwiamy Ci włączenie sprzedaży ubezpieczeń do Twojego ekosystemu, a tym samym uzupełnienie oferty. Tworzymy i zarządzamy programami ubezpieczeń zintegrowanych dla wszystkich sektorów dystrybucji i produkcji dóbr konsumpcyjnych.

Tworzymy i zarządzamy programami ubezpieczeń zintegrowanych we wszystkich obszarach dystrybucji i produkcji towarów konsumpcyjnych.

 
 
 

Tworzenie i rozwijanie ofert ubezpieczeniowych

Niezależnie od Twojej branży nasi eksperci tworzą i rozwijają innowacyjne, użyteczne i proste oferty ubezpieczeń, assistance lub przedłużenia gwarancji, zintegrowane z procesem zakupowym. Nasze wyspecjalizowane zespoły ubezpieczeniowe oferują rozwiązania dostosowane do potrzeb klientów w zakresie B2B2C i B2B2B. Współpracujemy z różnymi uznanymi partnerami ubezpieczeniowymi, którzy ponoszą ryzyko, w szczególności AIG, Axa, Cardif, Swiss Re, Wakam, z którymi współtworzymy produkty ubezpieczeniowe

 

Nasze rozwiązania w zakresie ubezpieczeń zintegrowanych pozwalają na wzbogacenie własnej oferty, budowanie lojalności klientów, tworzenie silnych relacji z klientami, a także stanowią dodatkowe źródło przychodów. Dzięki nim możesz zapewnić każdemu klientowi spersonalizowaną ofertę ubezpieczeniową, która spełnia jego potrzeby w odpowiednim momencie i wzbogaca doświadczenie klienta. Dzięki temu wyróżnisz się na tle konkurencji, oferując swoim klientom szeroką gamę produktów.

Promowanie ofert i budowanie lojalności klientów

 

Zarządzanie ubezpieczeniami

Określamy Twoje oczekiwania i dostosowujemy strategię marketingową do Twoich potrzeb dystrybucyjnych. Zarządzamy realizacją umów (abonamenty, polecenia zapłaty itp.) i zgłoszeniami szkód dzięki naszym zespołom doświadczonych zarządców, innowacyjnym rozwiązaniom w zakresie gromadzenia danych, zoptymalizowanemu przetwarzaniu dokumentów i know-how zdobywanemu przez ponad 50 lat.

 

Dzięki unikalnej na rynku bazie danych SPB jest w stanie przedstawić szczegółową wycenę niezwykle szerokiej gamy programów. Możemy nawet zastosować podejście reverse-pricing, bazując na sile nabywczej Twoich klientów i Twojej polityce dywersyfikacji. Programy są stale i ściśle monitorowane przez naszych specjalistów ds. danych (statystyków, aktuariuszy itp.), a stawki są regularnie dostosowywane do zmian ryzyka. 

Wycena szerokiej gamy programów